اخبار سهام

آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي بطور فوق العاده
شركت سرمايه گذاري اعتبار ایران(سهام عام)

به شماره ثبت 14046 شناسه ملی 10100528860

 

بدینوسیله از کلیه صاحبان سهام شرکت یا نمایندگان قانونی آنها دعوت می نماید تا در جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده که رأس ساعت 10:00 صبح روز چهارشنبه مورخ 1398/03/22 در محل شرکت واقع در خیابان نیاوران، بعد از چهارراه مژده، نبش صالحی ، ساختمان مهدیار، طبقه پنجم تشکیل می گردد، حضور به هم رسانند.

دستور جلسه :

  1. انتخاب اعضای هیأت مدیره
  2. ساير موارد که در صلاحیت مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده باشد.

 

از کلیه سهامداران محترم و یا نمایندگان قانونی آنان درخواست می شود جهت دریافت برگه ورود به جلسه مجمع فوق روز سه شنبه مورخ 1398/03/21با در دست داشتن کارت شناسایی معتبربه همراه اصل اوراق سهام و وکالتنامه یا نمایندگی معتبر در ساعات اداری به اداره سهام شرکت به نشانی زیر مراجعه نمایند.

نشانی: تهران، خیابان گاندی، خیابان شانزدهم، پلاک 9، واحد 5، طبقه سوم

تلفن شرکت: 3-88878541

 

هيأت مديره شركت سرمايه­گذارياعتبار ایران (سهامي عام)

 

 

 

 

دریافت سود سهام

با سلام

احتراما به اطلاع می رساند كليه سهامدارن حقيقي مي توانند براي دريافت سود، از تاریخ 1397/11/18 با در دست داشتن برگه سهام و كارت ملي به يكي از شعب بانك صادرات ایران در سراسر کشور مراجعه نموده و سود سهام خود را دریافت نمایند. همچنين سهامداران حقوقي شرکت براي دريافت سود سهام لازم است درخواست مکتوب خود را از تاریخ مذکور به همراه شماره حساب به این شرکت اعلام نموده تا در مهلت قانونی، نسبت به پرداخت سود سهام اقدام گردد.

شماره تماس واحد سهام:
02188878541-6

دریافت اطلاعات از طریق تلفن گویا

بدينوسيله به اطلاع سهامداران محترم مي رساند جهت ارتباط با سامانه تلفن گوياي شركت مي‌توانيد با شماره تلفنهاي 7 - 88105631 تماس حاصل فرماييد.  امكاناتي كه از طريق اين سامانه قابل ارايه مي‌باشند عبارتند از:

  • اطلاعات عمومي شركت  :  شامل آخرين قيمت سهام در بورس ، مجمع وتصميمات آن،  سود تقسيمي ، نحوه پرداخت سود
  • اطلاعات اختصاصي سهامدار : سهامداران ميتوانند جهت اطلاع از آخرين  وضعيت سهامداري خود شامل تعداد سهام و مبلغ مطالبات شماره سهامداري خود را  وارد سيستم نمايند.

دريافت پاسخ سوالات از طريق كد رهگيري : چنانچه سهامداري  نتواند پاسخ سوالات خود را از طريق سيستم در يافت نمايد ميتواند با كارشناسان امور سهام تماس بگيرد در صورتي كه كارشناس نتواند پاسخگو باشد (بدليل حجم تماسها و يا پايان ساعت كاري) سهامدار ميتواند پرسش خود را در سيستم  ضبط نموده و شماره رهگيري دريافت نمايد . حداكثر طي دو روز كاري  پاسخ لازم تهيه و در سيستم درج ميشود  و سهامدار مي تواند با استفاده از كد رهگيري خود پاسخ خود را دريافت نمايد.

  • دريافت فكس : سهامداران محترمي كه لازم است مدركي را به شركت فكس نمايند ميتوانند از همين شماره ها براي ارسال فكس استفاده نمايند.